Dzisiaj o godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe i Msza św. o godz. 17.00. W tygodniu nabożeństwo o godz.17.30. Oktawa Bożego Ciała kończy się Uroczystością N. Serca Jezusowego. To jest Święto naszej Parafii. W piątek Msze św. o godz. 8.30 i 18.00. Jedna z intencji Mszy św. z prośbą o urodzaje, zachowanie pracy i uchronienie od wszelkich kataklizmów, epidemii i nieszczęść. Uroczystość patronalną obchodzimy także w Niedzielę. Łaskę odpustu zupełnego można otrzymać tylko raz. Kazanie wygłosi tegoroczny rekolekcjonista ks. Franciszek Wielgut. W niedzielę o godz. 12.30 dodatkowa Msza św. Rocznicy Pierwszej Komunii Św. Proszę, aby dzieci w tygodniu w dowolnym dniu przystąpiły do sakramentu pokuty i pojednania. W przyszłą także niedzielę można ofiarą do puszki wspomóc wyjazd na turniej dzieci i młodzieży z naszej Parafii. Wielu z nich to nasi ministranci.

    Bardzo proszę, aby do kościoła wciąż przychodzić w maseczkach i zachowywać pewną odległość od siebie. Proszę o zachowywanie zasad higieny i bezpieczeństwa, z myślą o sobie i drugich.

    W środę 17 czerwca o godz. 16.00 próbna spowiedź dla dzieci, które 28 czerwca przystąpią do Pierwszej Komunii Św.  

    W czwartek odwiedziny chorych od godz. 9.00. Proszę ewentualnie zgłaszać inne Osoby, którym trudno jest już przyjść do kościoła. Od godz. 17.00 adoracja i okazja do spowiedzi Św.

    A w sobotę obchodzimy święto Niepokalanego Serca NMP. Msza św. poranna o godz. 8.30 połączona z aktem zawierzenia i oddania Parafii opiece Maryi. Wieczorna Msza św. o godz. 18.00 już na cmentarzu. Będziemy modlić się za sowich bliskich i wszystkich zmarłych Parafian.

   Dziękuję za przygotowanie kościoła. Na uroczystość odpustową kościół przygotują nam rodziny dzieci rocznicowych.

    Panów prosimy o pomoc przy remoncie zaplecza kościoła w przyszłą sobotę.

    Niech Najświętsze Serce Jezusa Wam błogosławi.                       

   Intencje Mszy św.

                                                                 Ks. Tadeusz Michałek SCJ,  proboszcz