Drukuj
Odsłony: 58

  

    Dziękuję wszystkim za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystości Odpustu w naszej Parafii, zwłaszcza Rodzicom Dzieci Rocznicowych. Dziękuję ks. Franciszkowi za przewodniczenie dzisiejszej uroczystości odpustowej. O godz. 12.30 Msza św. Rocznicy Pierwszej Komunii Św. Dzisiaj ofiarą do puszki wspieramy wakacyjny wyjazd na turniej dzieci z naszej Parafii.

    Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia: w środę obchodzimy uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela, w sobotę przypada wspomnienie NMP. Nieustającej Pomocy.

    W środę i czwartek odbędzie się próba Pierwszej Komunii św. A w piątek o godz. 16.00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i pierwsza spowiedź sakramentalna dzieci, które w niedzielę przystąpią do Pierwszej Komunii św. W samą niedzielę Msze św. o godz.: 8.30, 9.30 Msza św. Pierwszej Komunii, następne o godz. 12.00 i 17.00. We Mszy św. pierwszokomunijnej uczestniczą tylko Rodziny dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św.

   Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Katarzyna Gąsior - nasza parafianka z Kol. Pliszczyn i Damian Tarasiński (Wilczopole Kol). Druga para narzeczeńska: Ewelina Baran (Janów Lubelski) i Norbert Chomiuk, nasz parafianin z Kol. Pliszczyn.  Jest to zapowiedź pierwsza.

    Na przyszłą, ostatnią niedzielę czerwca, kościół i obejście przygotują Rodziny dzieci pierwszokomunijnych.

    Prosimy o pomoc przy remoncie zaplecza kościoła. Początek prac o godz. 9.00 w sobotę.

    Niech Najświętsze Serce Jezusa, naszego Pana i Zbawiciela chojnie Wam błogosławi.                          

     Intencje Mszy św.

   Odnośnie zamówionych i już odprawianych Mszy św. to oczywiście można także uregulować z ks. Grzegorzem (z uwagi na telefony w których ktoś pragnie się umawiać z ks. proboszczem) …

   W piątek odszedł do Pana śp. Jan Przybyś z Kol. Pliszczyn. Jego pogrzeb będzie miał miejsce w środę o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek

    Niech Najśw. Serce Jezusa wam wszystkim błogosławi.

 

                    Ks. Tadeusz Michałek SCJ,  proboszcz