Serdecznie dziękuję za ofiary złożone do puszki w ubiegłym tygodniu dla rodziny powodzian w Łapanowie. Ofiarowaliście 805 zł. Dziękuję także za pomoc i ofiarność dla naszej Parafii. Podejmujmy dzisiaj patriotyczny obowiązek troski o losy naszych rodzin i całej naszej Ojczyzny.

    Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia: jutro wspomnienie świętych Polskich Andrzeja i Benedykta, w środę św. Bonawentury, w czwartek przypada święto Matki Bożej z Góry Karmel. Jutro przypada Dzień Fatimski. Po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Różańcowe, połączone z procesją.

    Osoby zainteresowane doroczną pielgrzymką grupy sercańskiej do Częstochowy znajdą informacje na stronie internetowej grupy 6. Zapisy internetowo do 02 sierpnia.

    Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Wiola Sobczyk z.d. Miedziocha i Amadeusz Sobczyk - nasi parafianie zamieszkali w Pliszczynie. Druga para narzeczeńska: Płaska Tomasz z Łagiewnik i Mariola Wanarska z par. Przemienienia Pańskiego w Sawinie.  Jest to zapowiedź pierwsza.

     Dziękujemy za przygotowanie kościoła. A na przyszłą sobotę prosimy:  Mateusza i Agatę Sadura, Marzenę i Kazimierza Sadurę, Ewę i Piotra Flis,  Barbarę i Tadeusza Jabłońskich,  Janusza Bicz, Mirosława Murawskiego.

      Prosimy o pomoc przy remoncie zaplecza i salek kościoła.

       Niech Najśw. Serce Jezusa wam wszystkim błogosławi.

                                                                                             Ks. Tadeusz Michałek SCJ,  proboszcz