Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia: jutro wspomnienie Bł. Czesława, w środę przypada Święto św. Marii Magdaleny, w czwartek święto św. Brygidy współpatronki Europy, w piątek św. Kingi, a w sobotę święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących.

    W przyszłą ostatnią niedzielę miesiąca po każdej Mszy św. modlitwa za wstawiennictwem św. Krzysztofa oraz poświęcenie wszystkich samochodów. Przy tej okazji składamy ofiarę do puszki na dzieło misyjne „Niva Polska”. Dziękuję Wam także za ofiary na cele inwestycyjne naszej Parafii.

    Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć: Wiola Sobczyk z.d. Miedziocha i Amadeusz Sobczyk - nasi parafianie zamieszkali w Pliszczynie. Druga para narzeczeńska: Płaska Tomasz z Łagiewnik i Mariola Wanarska z par. Przemienienia Pańskiego w Sawinie.  Jest to zapowiedź druga.

     Dziękuję za przygotowanie kościoła i obejścia. A na przyszłą sobotę prosimy: Magdalenę i Tomasza Żmuda, Zofię i Tadeusza Żmuda, Zofię i Jana Mamcarz, Annę i Bogusława Mamcarz, Agnieszkę i Grzegorza Krupińskich, Justynę i Michała  Woźniak.

      Prosimy o pomoc przy remoncie zaplecza i salek kościoła.

       Intencje Mszy św.

       Niech Najśw. Serce Jezusa wam wszystkim błogosławi.

                                                                  Ks. Tadeusz Michałek SCJ,  proboszcz